АХЕГАС СПРИНСИ СПРОВЕН ТЕЛЕКСОПИСКИ КОМПРЕСИЈА ЗА КОМПРЕСИЈА НА ПРОДОЛНИТЕ ДИАМЕТЕР ЗА ПОВЕЕ

АХЕГАС СПРИНСИ СПРОВЕН ТЕЛЕКСОПИСКИ КОМПРЕСИЈА ЗА КОМПРЕСИЈА НА ПРОДОЛНИТЕ ДИАМЕТЕР ЗА ПОВЕЕ

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (1,4мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (10-100мм). Количина : 5. Мазна и без прободување, добра јачина на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (1,4мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (10-100мм). Количина : 5. Име на производот : Компресија Пролет Производ Материјал : 65 MNSurface Третман : Нетретиран број : Дијаметар на жица (1,4мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (10-100мм) Количина : 5 Феации : Пролетта на компресија е направена од 65мн пролетен челик. Отпорност на корозија, отпорност, висока јачина, висока издржливост и без деформација. Големина на форма : Дијаметар на жица* Надворешен дијаметар* Должина на Пример : 1.0* 5* 15мм (дијаметар на жица : 1.0мм* Должина : 5мм* Надворешен дијаметар : 15мм).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата