Aiblom 2 ниво чисто калено стакло лебдечко полица, туш кади организатор агол туш полица Шампон држач за сапун за внатрешна бања, полици за туширање со лепило без вежба

Aiblom 2 ниво чисто калено стакло лебдечко полица, туш кади организатор агол туш полица Шампон држач за сапун за внатрешна бања,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Калено стакло. Стаклена аголна полица за организатори на туш 2 начини за инсталирање, А : Директно лепило за туширање на агол, полица за бања со лепило, без дополнителни алатки, без оштетување на wallидот, полици за туширање за бања Не е потребно дупчење, полици за туширање за мазни wallsидови како што е плочка , мермер; Б : Инсталација на завртки, подолг животен век, здрав и издржлив. 8 мм Екстра дебело калено стакло лебдечки полици : Држи полица за складирање до 20 килограми, лесно држи големи шишиња со шампон, миење на телото, балсам, сапун, ароматерапија и други тоалети, стаклени полици за бања со професионално рамни полирани рабови, фино занаетчиство; Најдобри кадини за туширање за мал организатор на бања во туш. Проширете го просторот за складирање Пловечки полици за туширање : Стаклен агол полица Wallид ви помага да се организираат и прикажуваат предмети, стаклени полици за wallидови погодни за бања, дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, продавници, полици за висини од агол за декорација на wallидови, приказ на растенија, слика, слика Рамки, трофеи, телефони. Сè што е на дофат!. Лепило без никаква 'рѓа туш кади полица : беа направени од метални загради кои не се хром и транспарентна стаклена полица, испуштени чисти стаклени лавици за туширање, непропустливи на влажни околини, полица за организатор на бања за внатрешни тушеви, над тоалети, тоалети, када. Купете без загриженост : Aiblom се посвети на создавање висококвалитетно лебдечко стаклено полица, стаклените аголни полици се кревки предмети, ако полицата за туширање во бањата што ја добивате е оштетена, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас, безусловна бесплатна замена, ако сте Не е задоволен, 100% наплата. Темперирана стаклена полица за складирање на туш за бања, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија .. оставете го вашиот живот да се каже збогум на нередот и да му помогне на вашиот простор да се организира!. Аиблом 2-пакувања Полици за туширање : Полици за полици за стакло, прилагодлива висина и прилагодување на положбата, обезбедува флексибилен простор за складирање на wallидови, кади за туширање на тушот за шишиња со шампон, сапун, миење на телото, ароматерапија во туш. Минималистичка полица за украси за бања за куќи : Современиот дизајн оди совршено со кој било стил на бања. 8мм задебелена температура стаклена полица мечка поголема тежина, чиста стаклена аголна полица рамни и мазни полирани рабови, не боли раце; Секторските стаклени полици безбедни за употреба и пријателски за деца. Агол туш кади полица за организатор за складирање на бања, туш стојат дизајн на агол за заштеда на простор, се претвора потрошен простор во аголот на тушот во дарежлива област за складирање за сите ваши најважни работи за туширање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата