AIHOOR Безжични Слушалки за iOS &засилувач; Андроид Телефони, Bluetooth 5.3 Во Уво Слушалки Со Екстра Бас, Вграден Микрофон, Контрола На Допир, USB Полнење Случај, 30hr Слушалки Ба?

AIHOOR Безжични Слушалки за iOS &засилувач; Андроид Телефони, Bluetooth 5.3 Во Уво Слушалки Со Екстра Бас, Вграден Микрофон,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Шокантен Бас-дали некогаш сте сакале песна поради бас делот? Внимание! Вашата омилена песна можеби звучи поинаку прекрасно. 10ММ ЅИРКААТ+стп динамичните возачи обезбедуваат висококвалитетно стерео со дополнителен бас, мек вокал и изненадувачки високи тонови за музика, филмови и телефонски повици. Подобар Звук, Помалку Трошоци-Кршење на границите на перформансите на хардверот и постигнување екстремен квалитет на звукот споредлив со оние на големите брендови по само 1/6 од цената. Ова не е фалење, ова е уметничко дело на тим со експерти кои се во аудио индустријата повеќе од 30 години. Удобно Се Вклопува Дури И Имате мал Ушен Канал - Комбинирајќи бионика и ergономски дизајн, А2 е погоден за ушните канали на повеќето луѓе. Вклучивме 4 големини на уши, па дури и ако вашиот ушен канал е мал, можете удобно да го носите. Нема да се чувствувате непријатно дури и ако го носите долго време. Кажете Збогум На Честото Полнење-Секоја слушалка може да се користи заедно или поединечно за 5 часа пуштање музика, а со куќиштето за полнење, се протега 25 часа играње. Тоа е повеќе од доволно за да слушате цел ден. Едноставно Паринг И Контроли-без Проблеми со i OS/Android телефони, Mac Или Windows лаптоп/десктоп КОМПЈУТЕР преку bluetooth конекција. Двете страни на слушалките можат да ја контролираат јачината на звукот, песните, повиците или сири/гласовната помош без да го подигнат телефонот. Слушалки X2, Куќиште За Полнење, 4 Совети За Уши, USB Кабел за Полнење. Слушалки X2, Куќиште За Полнење, 4 Совети За Уши, USB Кабел за Полнење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата