AISCELL Преголеми Тешки Платно Најлон Метал Клип Торбичка Футрола Случај, Работа СО iPhone 5S 5 5C Има Оклоп Тип Хибриден Заштитен Капак Случај На Тактички

AISCELL Преголеми Тешки Платно Најлон Метал Клип Торбичка Футрола Случај, Работа СО iPhone 5S 5 5C Има Оклоп Тип Хибриден Заштитен

Достапно за вашата нарачка
DEN 206.40
Залиха:

Сосема Нов Тежок Клип За Метален Ремен,Торбичка За Јамка За Појас Најлон Велкро Преклоп. Оваа Силна најлонска торбичка ќе биде компатибилна ЗА i Phone 5 C 5 S 5 со вашата постоечка густа заштитна кутија вклучена. Оваа силна најлонска метална торбичка за Штипки обезбеди дополнителна заштита на перницата на вашиот мобилен телефон од вдлабнатини и гребнатини. Платно надворешност со Прицврстување на затворање на размавта; внатре наредени со крпа. Случај има фиксен метален ремен клип за издржливост.Торбичката има задна јамка заедно со клипот. Вметнете ги задните јамки во ременот. Еластична страна за сместување на вашите уреди . Димензии приближно : 5.75 во х 2.89 во х 0.4 инчи. Вклучен Пакет : 1 Х Најлонска Торбичка. Сосема Нов Тежок Клип За Метален Ремен,Торбичка За Јамка За Појас Најлон Велкро Преклоп. Оваа Силна најлонска торбичка ќе биде компатибилна ЗА i Phone 5 C 5 S 5 со вашата постоечка густа заштитна кутија вклучена. Оваа силна најлонска метална торбичка за Штипки обезбеди дополнителна заштита на перницата на вашиот мобилен телефон од вдлабнатини и гребнатини. Платно надворешност со Прицврстување на затворање на размавта; внатре наредени со крпа. Случај има фиксен метален ремен клип за издржливост.Торбичката има задна јамка заедно со клипот. Вметнете ги задните јамки во ременот. Еластична страна за сместување на вашите уреди . Димензии приближно : 5.75 во х 2.89 во х 0.4 инчи. Вклучен Пакет : 1 Х Најлонска Торбичка. Ставањето на телефонот во оваа торбичка за носење ќе спречи гребнатини и удари. Силна тешка заштитна издржлива торбичка за прицврстување на ременот за носење футрола. Силниот издржлив клип овозможува долготрајна употреба. Тежок премиум материјал за заштита на куќиштето на вашиот мобилен телефон во оваа торбичка за носење. Јамка за појас за држење на торбичката за носење на вертикален и хоризонтален начин.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата