Ajfwm Ноќта на вештерките гноми кадифен декор, декорација на Ноќта на вештерките, 2 пакувања за Ноќта на вештерките Гном кукла, декорацијата кукла пајачна забава, рачн

Ajfwm Ноќта на вештерките гноми кадифен декор, декорација на Ноќта на вештерките, 2 пакувања за Ноќта на вештерките Гном кукла,

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

Gnome се карактеризира со долга кадифен брада. Премиум квалитет и фино занаетчиство - Гномската двојка за Ноќта на вештерките се направени од професионални занаетчии, со тешка база за дополнителна стабилност, жица во гноми смешно висока капа со цел да ја постават за максимална каприц. Декорации за Ноќта на вештерките - задолжително за декор на Ноќта на вештерките. Одличен декор - куклите Gnome се совршена декорација на домот. Овие симпатични гноми на г -дин Ноќта на вештерките со стилски наметки, ќе создадат празничен допир на вашиот Одмор за Ноќта на вештерките. Тие исто така можат да се користат не само за Ноќта на вештерките, туку и за Божиќ. Значи, не се препорачува да им се даваат кукли на Гном на деца кои се премногу млади за да играат. Гноми за Ноќта на вештерките гноми - овие гноми за Ноќта на вештерките се подготвени за Ноќта на вештерките, носат капа на вештерки и сјајна наметка, толку уникатни и различни! Секоја гном кадифен е апсолутно шармантен, ќе донесе насмевка и ќе победи над срцето на секој gnубовник на Гном! Пакетот содржи пар гноми кадифен. Симпатичен дизајн - чиста рачно изработена, совршена изработка. Украсете го вашиот дом, ставете ги во вашиот дом и украсете ја вашата соба, како на пример на трпезариската маса, бирото, полицата, троседот и другите места што ви се допаѓаат. Мерење на приближно 8,2 инчи од врвот до дното на капачето, тоа е совршен додаток на колекцијата за Ноќта на вештерките. Рачно изработено - Нашите гноми за Ноќта на вештерките се изработени од ткаенина со добар квалитет. Декорации за Ноќта на вештерките - задолжително за декор на Ноќта на вештерките. Совршен додаток за вашата работна маса да донесе малку расположение во домот/канцеларијата. Уживајте во Ноќта на вештерките!. Одличен декор - куклите Gnome се совршена декорација на домот. Декорации за Ноќта на вештерките - Овие гноми за Ноќта на вештерките се совршена големина за да се постават насекаде во вашиот дом и да додадат чуден допир на украсите на Ноќта на вештерките. Симпатична гном - овој пакет кукли за Ноќта на вештерките Gnome е карактеристичен и креативен што е украсен со модели на пајаци и лилјаци, кои можат да го заштитат семејството и да донесат среќа. Забелешка : Ако детето го повлече овој рачно изработен занает, не е доволно силен и може да биде искинат. Овие гноми за Ноќта на вештерките се направени од рачно изработени.Симпатична гном - овој пакет кукли за Ноќта на вештерките Gnome е карактеристичен и креативен што е украсен со модели на пајаци и лилјаци, кои можат да го заштитат семејството и да донесат среќа. Мерење на приближно 8,2 инчи од врвот до дното на капачето, тоа е совршен додаток на колекцијата за Ноќта на вештерките. Пајакот од тиква од пајакот на врвот на капачето додава на празничното расположение. Симпатичен дизајн - чиста рачно изработена, совршена изработка. Тие исто така можат да се користат не само за Ноќта на вештерките, туку и за Божиќ. Тие можат да бидат добри и затоплувачки украси за вас. Овие симпатични гноми на г -дин Ноќта на вештерките со стилски наметки, ќе создадат празничен допир на вашиот Одмор за Ноќта на вештерките. Gnome се карактеризира со долга кадифен брада.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата