АК ТРГОВИРА CO. Совршен за замена на седиштата, тапациран лист и подлога за пена, бело

АК ТРГОВИРА CO. Совршен за замена на седиштата, тапациран лист и подлога за пена, бело

Достапно за вашата нарачка
DEN 475.68
Залиха:

Употреба : Оваа пена е идеална за тапацир во затворен или мебел на отворено, чамци, кампери, душеци за јога, привремени душеци за спиење и занаетчиски проекти. Лесно може да се сече со ножици или електричен нож до која било потребна големина и форма. Потекло : Направено во САД. Премиум висока густина : тапациран пена перница Премиум Стандард со висока густина (замена на седиштата, лист за тапацир, подлога за пена). Безбедно : 100% стапка на закрепнување / ретардант на пожар. Употреба : Оваа пена е идеална за тапацир во затворен или мебел на отворено, чамци, кампери, душеци за јога, привремени душеци за спиење и занаетчиски проекти. Лесно може да се сече со ножици или електричен нож до која било потребна големина и форма. Потекло : Направено во САД. Премиум висока густина : тапациран пена перница Премиум Стандард со висока густина (замена на седиштата, лист за тапацир, подлога за пена). Безбедно : 100% стапка на закрепнување / ретардант на пожар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата