ЈАКА За МИЛЕНИЧИЊА СОИМИС За Кучиња Мачки Конус По Операција Прилагодлива Јака За Обновување На Кученца За Кучиња-Шема/Големина На Лубеница

ЈАКА За МИЛЕНИЧИЊА СОИМИС За Кучиња Мачки Конус По Операција Прилагодлива Јака За Обновување На Кученца За Кучиња-Шема/Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 170.08
Залиха:

Ве молиме внимателно измерете ја големината на вратот на вашето домашно милениче за да бидете сигурни дека ја добивате вистинската големина. Спречува гребење и гризење на повреди, конци, осип и рани. Оваа ставка изработена од ткаенина од влакна, мала тежина, мека, издржлива и перат. Designономски дизајн на конус, безбеден и хуман метод за спречување на домашни миленици да ја влошат заздравувачката рана или повреда. Уникатен дизајн на затворање, лесен за носење и прилагодување според големината на вратот на миленичето. Описова е врвен круг на вратот на мачката за миленичиња. Спречува гребење и гризење на повреди, конци, осип и рани. Нашата јака за опоравување за кучиња мачки е дизајнирана за вашето домашно милениче од директно трауматизирање на хируршко место или повредено подрачје џвакање или гребење на него.Карактеристики-Боја : Чоколадо+ Жолта.- Материјал : Крпа.- Големина XS : 15 - 20cm ( обем На Вратот ); 9cm ( Ширина )- Големина S : 20 - 26cm ( обем На Вратот ); 12cm ( Ширина )- Големина M : 26 - 30cm ( обем На Вратот ); 15cm ( Ширина )- Големина L : 30 - 39cm ( обем На Вратот ); 18cm ( Ширина )- Спречува гребење и гризење на повредите, ШЕВОВИ, осип и рани.- Уникатен дизајн на затворање, лесен за носење и прилагодување според големината на вратот на миленичето.- Designономски дизајн на конус, безбеден и хуман метод за спречување на домашни миленици да ја влошат заздравувачката рана или повреда.- Оваа ставка изработена од ткаенина од влакна, мала тежина, мека, издржлива и перат.- Ве молиме внимателно измерете ја големината на вратот на вашето домашно милениче за да бидете сигурни дека ја добивате вистинската големина.- Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Пакет, Вклучувајќи 1 x Пет Јака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата