Јака за Обука на кучиња Со Далечинско, Ip68 Водоотпорно Светло За Јака За Кучиња со 3 Безбедни Режими за Обука На Кора На Полнење Електронска Јака За Удар За Мали Јаки ?

Јака за Обука на кучиња Со Далечинско, Ip68 Водоотпорно Светло За Јака За Кучиња со 3 Безбедни Режими за Обука На Кора На Полнење

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Посилниот и постабилен сигнал ви дава целосна слобода да го тренирате вашето куче во огромен простор(двор/парк/плажа) без да ја изгубите контролата. И двете можат да се полнат со телефонски адаптер, USB излез на компјутер/банка за напојување/автомобил, удобен и брз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата