Акција за играње игра Окулус потрага Покрие за кожата за VR Слушалници и контролер од ОК Ан Јеу

Акција за играње игра Окулус потрага Покрие за кожата за VR Слушалници и контролер од ОК Ан Јеу

Достапно за вашата нарачка
DEN 1019.20
Залиха:

✔ Професионални декорации што прават и дизајнираат. ✔ Трајна заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра извлечени, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Ок, ах, мек винилско покритие на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тежок случај. ✔ гребење - отпорна. Изградена за да трае последователна употреба на Окулус потрага. ✔ Лепило за лепило од 3 милиони - Лесно вклучено, лесно исклучување и без остатоци. ✔ гребење - отпорна. Изградена за да трае последователна употреба на Окулус потрага. ✔ Професионални декорации што прават и дизајнираат. ✔ Трајна заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра извлечени, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Ок, ах, мек винилско покритие на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тежок случај. ✔ гребење - отпорна. Изградена за да трае последователна употреба на Окулус потрага. ✔ Лепило за лепило од 3 милиони - Лесно вклучено, лесно исклучување и без остатоци. ✔ гребење - отпорна. Изградена за да трае последователна употреба на Окулус потрага. Дали сакате вашата потрага по Окулус да изгледа поинаку од останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го добивме токму она што го барате! Оваа црвена камо кожа е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни на ОК Ан Јеу, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе го сакате, а тоа ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали сакате да ја заштитите вашата потрага по Окулус? Со во ред, вашата потрага по окулус е заштитена од гребнатини, дупки, прашина, прсти и абење и солза на секојдневна употреба! Покријте ја вашата потрага по Oculus со убава, стилска декорална кожа и чувајте ја заштитена во исто време! Лесно за нанесување, и лесно се отстранува без никаков леплив остаток! Направете вашата омилена опрема да изгледа како нова, и издвоите од толпата! Нарачајте со доверба - Загарантирано задоволство! Налепници за винил за декорации> Не е тврд случај мат финиш ултра-тенки, ултра изводливи, отпорни на дамки стотици различни дизајни на окулус потрага не е вклучена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата