Јакоб Александар Машкиот џеб квадрат Цврст марам за бои

Јакоб Александар Машкиот џеб квадрат Цврст марам за бои

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Микрофибер. Само Хемиско чистење. Повеќе од само додаток за мажи - изработен од микрофибер со висок квалитет, џебниот плоштад има меко чувство и одличен изглед. Погледнете го од „Убаво“ до „прикован“ во еден момент со само марамчиња. Совршено вклопување цело време - традиционално шамиче во форма на квадрат, што е совршено за секаков вид на пати. Секој џебна плоштад мери 12 x 12 инчи, што е идеална големина за повеќето џебови за костуми. Измешајте и совпаѓајте - со широка колекција на бои и дизајни, џебните плоштади на Jacејкоб Александар за мажи можат да се спарат со еден од нашите други додатоци за мажи како манжетни, вратци и лакови. За сите прилики - џебните плоштади со цврста боја се најдобриот додаток за секојдневна употреба, свадби, родендени, годишнини, Денот на таткото, Божиќ, Денот на вineубените и сите други важни прилики. Obејкоб Александар има широка колекција додатоци за облека, ние продолжуваме да обезбедуваме квалитетни производи што одговараат на вашиот стил. Микрофибер. Само Хемиско чистење. Повеќе од само додаток за мажи - изработен од микрофибер со висок квалитет, џебниот плоштад има меко чувство и одличен изглед. Погледнете го од „Убаво“ до „прикован“ во еден момент со само марамчиња. Совршено вклопување цело време - традиционално шамиче во форма на квадрат, што е совршено за секаков вид на пати. Секој џебна плоштад мери 12 x 12 инчи, што е идеална големина за повеќето џебови за костуми. Измешајте и совпаѓајте - со широка колекција на бои и дизајни, џебните плоштади на Jacејкоб Александар за мажи можат да се спарат со еден од нашите други додатоци за мажи како манжетни, вратци и лакови. За сите прилики - џебните плоштади со цврста боја се најдобриот додаток за секојдневна употреба, свадби, родендени, годишнини, Денот на таткото, Божиќ, Денот на вineубените и сите други важни прилики. Obејкоб Александар има широка колекција додатоци за облека, ние продолжуваме да обезбедуваме квалитетни производи што одговараат на вашиот стил. Подолу е корисен водич за џебни плоштади при изборот на вашиот џебен плоштад : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата