Акрилни нокти 3Д Божиќни бели снегулки за подобрување на ноктите налепница злато запечатување на нокти за подобрување на ноктите за подобрување на ноктите за нокт?

Акрилни нокти 3Д Божиќни бели снегулки за подобрување на ноктите налепница злато запечатување на нокти за подобрување на ноктите

Достапно за вашата нарачка
DEN 70.56
Залиха:

【Различни украси】 Започнете ги сите ваши потреби за разни заслепувачки дизајни на Nailart. Мулти-насочен, тоа навистина ви дава убавина и декорација што ја сакате, што ве прави поелегантни и шармантни. 【Дневна употреба】 доволно опции за стилизирање за вашата секојдневна работа, излегување или други украсни цели. Можете да го замените и користите додека патувате или да работите. 【Орнамент за нокти】 Погоден за loversубители на маникир или уметност, погоден за почетници, можете да уживате во DIY забава со семејството и пријателите. Ве молиме, чувајте од деца под 3 години. 【Најдобар подарок】 Одличен подарок за семејство или пријатели, погоден за Божиќ, Нова Година, роденден, годишнина, Денот на вineубените, Денот на мајката и другите празници. Ова е прекрасен, убав, уникатен подарок за убавина што сите што го добиваат ќе го сакаат. 【Различни украси】 Започнете ги сите ваши потреби за разни заслепувачки дизајни на Nailart. Мулти-насочен, тоа навистина ви дава убавина и декорација што ја сакате, што ве прави поелегантни и шармантни. 【Дневна употреба】 доволно опции за стилизирање за вашата секојдневна работа, излегување или други украсни цели. Можете да го замените и користите додека патувате или да работите. 【Орнамент за нокти】 Погоден за loversубители на маникир или уметност, погоден за почетници, можете да уживате во DIY забава со семејството и пријателите. Ве молиме, чувајте од деца под 3 години. 【Најдобар подарок】 Одличен подарок за семејство или пријатели, погоден за Божиќ, Нова Година, роденден, годишнина, Денот на вineубените, Денот на мајката и другите празници. Ова е прекрасен, убав, уникатен подарок за убавина што сите што го добиваат ќе го сакаат. Акрилни нокти 3Д Божиќни бели снегулки за подобрување на ноктите засилување злато запечатување на нокти за подобрување на ноктите за подобрување на ноктите Орнаменти за големи рингестони за нокти : Како што се покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не Умот пред да нарачате, благодарам!) Производот вклучува : 1 x додатоци за нокти (торба).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата