Ајкула 18051 5,875-инчи до 7,315-инчен конус на баланс на тркала од 28 мм

Ајкула 18051 5,875-инчи до 7,315-инчен конус на баланс на тркала од 28 мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Конус на баланс на тркала. Направено да одговара на 28 милиметарски шахти. Лесен за користење. Квалитетен материјал. Издржлив и долготраен. Ајкула Индустрии Индустриски баланс конус 28мм / опсег 5.875 - 7.315. Ајкула Индустрии Индустриски баланс конус 28мм / опсег 5.875 - 7.315. Опис на производот Ние сме снабдувач/производител на автомобилскиот центар од 1983 година. Нашите производи се дизајнирани со професионален механичар, техничар, заварувач или фабрикувач на ум. Сите наши производи се произведени за професионална или употреба на производство; И многумина се направени во нашиот сопствен објект во Рокфорд, М.Н. Од производителот Конус на баланс на тркала од 28мм. Нашата целосна линија на материјали за заварување и додатоци вклучуваат електроди, жица, абразиви, жичани тркала, додатоци за сечење и заварување; Како и шлемови, очила, очила и штитови за лице. Ние исто така нудиме ќебиња за заварување, екрани, заштитна облека и многу други предмети што ја надополнуваат нашата линија за заварување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата