Акварел Лили Кекс Носител За Пециво, 3 Нивоа Пластични Злато Торта Стојат За Десерт Маса, Кекс Дрво Кула Дисплеј Штанд Пециво Решетката

Акварел Лили Кекс Носител За Пециво, 3 Нивоа Пластични Злато Торта Стојат За Десерт Маса, Кекс Дрво Кула Дисплеј Штанд Пециво

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Ветуваме дека ќе се вратиме и враќаме безусловно во рок од 90 days. Силна Стабилност : со цел да се обезбеди стабилност на кулата за прикажување кекси, може да биде малку тешка, со тежина од 1000гр/2,2 фунти, (се надеваме дека ќе можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка, и нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, можете исто така да ставите потешка храна на долниот послужавник за да го направите десертот да стои постабилен.44 инчи, дијаметар на горниот послужавник : 21см/8. Ставете го горниот плех и затегнете ја рамката за поддршка со срце потребни се само неколку минути за да добиете извонредно дрво од кула за кекси, специфичните чекори за работа може да се однесуваат на слика 4гарантирана за време на 90-дневната употреба, слободно контактирајте не доколку не сте задоволни. Избришете со влажен сунѓер или мека крпа2. Спецификации на Решетката за десертизголемување На Вкупната Висина : 32 см/12,5 Дијаметар на долниот Послужавник : 27 см/10,62 Дијаметар на Средниот Послужавник : 24 см/9,44 дијаметар на фиоката : 21 см/8,26 во материјалот : пластика За Храна, рамка За поддршка за повеќекратна употреба : Железо, плус дното е фиксирано со завртки за да ја одржува масата за десерт исправена и стабилна Колорголд-Позлатена, Изгледа Многу висококвалитетно пакување3 x златни послужавници2 x златна поддршка стојали1 X Златна Рамка За Поддршка со љубовно срце на топ1x screw1x nutportable има дизајн на срце на горниот дел од држачот За Кекси, кој е лесен за носење1. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави. Не користете челична волна за чистење, за да не ја оштетите облогата3.So не двоумете се да го купите!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата