Аланој 1 Модул Висока Прецизност Поттикне Опрема Решетката Челик 20х20 Должина 500мм 1000мм 1500мм Крило Цпу Директно Решетката Мод1

Аланој 1 Модул Висока Прецизност Поттикне Опрема Решетката Челик 20х20 Должина 500мм 1000мм 1500мм Крило Цпу Директно Решетката

Достапно за вашата нарачка
DEN 4825.76
Залиха:

Решетката за поттикнување е изработена од челик 45#, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини. Пакетот Вклучува : 1пц Решетка За Поттикнување. Големина : 1М20*20-500/1000/1500мм. Забелешка : лавиците не се обработуваат и стврднуваат. Решетката за поттикнување е изработена од челик 45#, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини.Пакетот Вклучува : 1pc Spur Решетката Големина : 1 M20*20-500/1000/1500ммноте : лавиците не се обработуваат и стврднуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата