АЛАТКИ За Рака Рачни Алатки Рачни Алатки Рачни Алатки 2 Парчиња Спортска Опрема Тренер За Мускули На Зглобот Алатка За Тренер За Мускули Фитнес Опрема Тренер За Фит

АЛАТКИ За Рака Рачни Алатки Рачни Алатки Рачни Алатки 2 Парчиња Спортска Опрема Тренер За Мускули На Зглобот Алатка За Тренер

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Зајакнувач На раката : Изработен од материјал за долго време и издржлива употреба. Домашна Опрема За Вежбање во Теретана : Изградете мускули и ја подобрува силата на стисокот. Вежба За Подлактица За Зајакнување на зглобот : Одлично за секој што сака да ја подобри силата на рацете, нашиот зајакнувач за зафат. Зајакнувач на рачниот Зглоб : хуманизирано растојание за држење на рацете четири блока прилагодете го растојанието за ракување за да ги направите раката и зглобот попогодни. Тренинг За Зајакнување на зглобот : рачен зафат за апсорпција На Пот за решавање на проблеми со потта на рацете, дозволете да се чувствувате повеќе во фитнесот. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики На Тренерот За Зглоб - Боја : Црна.- Материјал : Челик, Пп Материјал.- Големина : Околу 31, 5Х17Х12, 5см/ 12, 38Х6, 68Х4, 91 инч.- Изработен од материјал за долго време и издржлива употреба.- Хуманизирано растојание за држење на рацете четири блока прилагодете го растојанието за ракување за да ги направите раката и зглобот попогодни.- Рачен зафат за апсорпција на пот за да ги решите проблемите со потта на рацете, дозволете да се чувствувате повеќе во фитнесот.- за подобрување на силата, моќта и во зглобовите, прстите подлактиците, рацете.- Designedономски дизајниран да одговара на сите големини на рацете, совршен за мажи и жени, постари и тинејџери. Информации за стоки оваа ставка е тренер за мускули, изработен од материјали, сакате да развиете сериозна сила и овие рачки за раце се тука да помогнат. Ако сте подготвени да го подобрите вашиот стисок и целокупната кондиција, тогаш одите на она што вашите раце се грижат за користење на овие зајакнувачи за зафат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата