Албуми на насловната страница на Syxmsm 8 инчи рачно изработени лабави лисја залепен фото-албум персонализиран DIY свадбен меморијален албум фотографија албу

Албуми на насловната страница на Syxmsm 8 инчи рачно изработени лабави лисја залепен фото-албум персонализиран DIY свадбен меморијален

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Совршено да се биде подарок за годишнината од свадбата, роденденот, Денот на вineубените, Денот на мајките, Денот на децата, Денот на таткото, Божиќ, Денот на благодарноста или кој било друг подарок за празници, итн. Овој албум на фотографии може да се користи во многу прилики. цртање подлога, скица, албум со фотографии и така натаму. Се надевам дека можете да дознаете за деталните информации на албумот и да изберете албум што ви одговара, и во однос на големината и стилот. Сè уште сум убеден дека албумите за мобилни телефони не можат да ги заменат неговите чувства!. Јас сум навикнат да прелистувам преку албуми за мобилни телефони, но дали заборавивте дека фотографиите можат да бидат отпечатени и зачувани во албумот? Мислам дека ова е најдобриот начин за чување спомени. Големина : 8 инчфото Количина на складирање : 81 -100 чаршав : Леплив материјал за типирање : Дрво; Вуденстејл : Вискоза Фото албум Теат се многу големини и стилови на албумот, ве молиме контактирајте ме ако имате какви било прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата