Alfa Tools ST66537 7/16-20 HSS завртка за завртки Вметнете ги славините

Alfa Tools ST66537 7/16-20 HSS завртка за завртки Вметнете ги славините

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Вметнете ја навојката за завртка. За големината 7/16-инчи-20 навој на калем. Стил на приклучок; Премиум челик со голема брзина. Може да се користи со рака или под моќност; Користете вежба 29/64-инчи. Количина : 12 по пакет. Вметнете ја навојката за завртка. За големината 7/16-инчи-20 навој на калем. Стил на приклучок; Премиум челик со голема брзина. Може да се користи со рака или под моќност; Користете вежба 29/64-инчи. Количина : 12 по пакет. Alfa Tools Thrugn Thread Insert (STI) Taps. Може да се користи со рака или под моќност. Произведува нишки за да се сместат инсерти за спирална завртка. Општа намена над славините на големината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата