Амазон Најважен Машки Џемпер Со Врат

Амазон Најважен Машки Џемпер Со Врат

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Овој класичен Џемпер Со Врат има ребра на јаката, полите и манжетните за да ве стопли. Удобен и разноврсен, овој џемпер е совршен самостојно или како слој под блејзер или јакна. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Бренд - овој класичен Џемпер Со Врат има ребра на јаката, полите и манжетните за да ве стопли Најважните Работи се фокусирани на создавање прифатлива, висококвалитетна и долготрајна секојдневна облека на која можете да се потпрете. Нашата линија на машки задолжителни работи вклучува поло маици, чино панталони, шорцеви со класично вклопување, секојдневни падови на копчињата и маици со вратот на екипажот. Нашата конзистентна големина ги зема претпоставките од шопинг, и секое парче е ставено на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата