Амбесон Сидро Ткаенина Торбичка Во собата на 2, Морето Сидро Со Чудни Модерни Линии Морски Животни Опрема Едрење Надеж Слика, Мали Врвка Торба За Тоалети Маски и Усл

Амбесон Сидро Ткаенина Торбичка Во собата на 2, Морето Сидро Со Чудни Модерни Линии Морски Животни Опрема Едрење Надеж Слика,

Достапно за вашата нарачка
DEN 576.00
Залиха:

Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Лесно одржување. Декоративна употреба. Декоративна употреба. Чувајте ги вашите работи или торба организирани, добро подредени и чисти со нашите сеопфатни украсни торби за подароци и кесички. Се вклопува во вашата торба, или јакна. Или чувајте ги вашите материјали во неа или создадете персонализирана торба за подароци за вашите најблиски. Немојте да се исушите. Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти.Големина-9" долг х 6 " широк. Отпорен на вода. Неговата идеална големина е доволно мала за да се вклопи во повеќето чанти или џебови од јакна. Совршена големина за маски. Лесен за носење во чанта или торбичка за време на патувања и доволно голем за да ги пополните услугите на забавата. Големина-9" долг х 6 " широк. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Само спакувајте ги овие украсни кеси од ткаенина со вашите омилени фаворити за забава, како што се бонбони, производи за убавина, козметика, очила за сонце, накит, сапуни за бања, подароци, чоколади, мониста, прстени и многу повеќе. Не проѕирна торба за ткаенина ќе биде вашиот додаток. Нежно повлечете ги жиците и подготвени сте да одите! Овие мини чанти за врвки совршено ќе одговараат на палуби за тарот, картички за оракл, шишиња за шминка или КАКВИ било занаети САМ. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Совршен за свадби, забави, родендени, црква, хотели, тушеви за бебиња, фестивали, невестински тушеви, годишнини, забави на маса и многу повеќе. Меко, издржливо и машинско перење, така што обезбедува еколошко долго време на употреба. Изработени Од Висококвалитетна 100% полиестерска издржлива ткаенина и врвки за влечење се 100% природен памук. Машината може да се измие со ладна вода и благ детергент. Карактеристики-Ткаенина За Перење и повеќекратна употреба со затворање на врвка. Изградена од 100% полиестерска ткаенина и има 100% памучни врвки за влечење. Се вклопува во вашата торба или џеб од јакна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата