Амбезон Апстрактна торба за тота, мек пастел розов и виолетова тон модерен стил мермер, инспирирана позадина, ткаенина за постелнина за еднократна торба за шопинг -

Амбезон Апстрактна торба за тота, мек пастел розов и виолетова тон модерен стил мермер, инспирирана позадина, ткаенина за постелнина

Достапно за вашата нарачка
DEN 443.20
Залиха:

Долготрајно. Долготрајно. Мулти-намена : торба за намирници, тота за библиотека, торба за перење, тота за плажа, базен, работа и повеќе! Забава. Боја во печатена слика : разнобојно. Ecofriendly материјал : Направено од 100% постелнина со студија, зашивање со тешки работи. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Само започнете да размислувате за сите места каде што можете да ја користите оваа разноврсна Еко торба! намирници, одење во библиотеката, има пикник во паркот, училиште, час по јога, патување. Големина : 16,5 "w x 14" ч. Боја во печатена слика : разнобојно. Слика отпечатена од едната страна. Еколошка, без никаква боја супстанција што му штети на здравјето на вашето семејство. Машинско миење. Во споредба со памукот, постелнината бара помалку вода за да се одгледува и е 30% посилна. Мулти-намена : торба за намирници, тота за библиотека, торба за перење, тота за плажа, базен, работа и повеќе! Забава. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Боите нема да избледат благодарение на новите методи за дигитално печатење. Само постелнина со финален квалитет. Разноврсна. Тој нуди многу погодност при складирање на работи како i Pad, лаптоп од 13 ", учебници, мобилни телефони, клучеви, торби за шминка, дневни основни работи или други работи. Секое миење ќе го направи помек. Гордо дизајниран и печатен во САД. Прилагодените, персонализирани производи се многу популарни. Држи до 30 килограми. Гордо дизајниран и печатен во САД. Мерења : 16,5 "W x 14" ч. Слика отпечатена од едната страна. Има едноставен и стилски дизајн, без патенти, џебови или постава. Одлична идеја за подароци за него или неа, млада или стара, за секоја пригода . Има ткаенина над рачките на рамото. Нема повеќе пластични или хартиени кеси! Одете зелено со оваа целосно рециклирана и еднократна торба за ленени ленени. Лесна грижа : Машината што се мие на 40 ° C (104 ° F) со светло бои, суво суво на нежен режим, виси на суво, влажно железо со пареа доколку е потребно. Разноврсна. Направете го овој шопинг за вашата нова омилена торба за намирници, библиотечна тота, тота за плажа, торба за пелена. Совршена големина за сите ваши потреби со голем капацитет. Со удобни и цврсти над ремени на рамото. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Држи до 30 килограми. Сликата е отпечатена само од едната страна на торбата. Земете го таму каде што сакате. Ecofriendly материјал : Направено од 100% постелнина со студија, зашивање со тешки работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата