Американски и еквадор знаме машки памучни влечки затворени папучи за пети лесни влечки за удобност куќа за удобност

Американски и еквадор знаме машки памучни влечки затворени папучи за пети лесни влечки за удобност куќа за удобност

Достапно за вашата нарачка
DEN 459.04
Залиха:

Фланел+TPR. Направени во САД или увезени. Материјал : ☻ Горниот дел од нашите памучни влечки е направен од фланел, што е меко против кожата и има нежна текстура. Единствениот е изработен од TPR материјал, кој нема да го отвори лепилото и ќе го скрши дното, а текстураниот ѓон што не се лизга може да оди со доверба на земја со дамки од вода. Карактеристики : ☻ Нашите памучни влечки обезбедуваат долготрајна удобност и топлина слична на бел слез на вашите уморни прсти и потпетици, намалувајќи го замор на мускулите и олеснување на болката и стресот по напорната работа. Големина : ☻ Овие влечки се достапни во 4 големини за да изберете.41-42 (7,5-8,5) должина 27,7 см/10.9in, ширина 10.2cm/4in, 43-44 (9,5-10) должина 29см/11,4 Во, ширина 11см/4,3in, 45-46 (11-12) должина 31см/12,2in, ширина 11,5см/4,5in, 47-48 (13-14) Должина 32.3см/12,7in, ширина 11.6cm/4,6in . Повод : ☻ Нашите влечки се дебели и топли, идеални за есен и зима, идеални и за затворено и на отворено. Поставете ги вашите гости со удобност што овие влечки ја обезбедуваат секој ден. Во исто време, тоа е исто така одличен подарок за вашето семејство и пријатели. Упатства за перење : ☻ миење на рацете се препорачува, не впивајте долго време, не бели, а температурата на течноста за перење не треба да надминува 45ºC. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно испратете ни е -пошта. Ткаенината на овие памучни влечки за памук се дише и го циркулира воздухот под нозете. Абсорбс пот за да ги заштити нозете, да ги одржува свежо и удобно во секое време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата