Амосфун стаклени држачи за очила за очила за очила за очила што не се лизгаат силиконски очила уши куки за ракави залетувачи на спортски очила за сонце

Амосфун стаклени држачи за очила за очила за очила за очила што не се лизгаат силиконски очила уши куки за ракави залетувачи

Достапно за вашата нарачка
DEN 152.80
Залиха:

1. Рамка од дрво. Леќи за градиент. Не поларизирани. Ширина на леќи : 1,2 стапки. Направено од благ силиконски материјал, има добра еластичност и е поудобно за носење. Има широк спектар на употреба и може да се примени добро на очила за читање, чаши, очила за сонце и други очила. Дизајнот е разумен, едноставен и практичен и може да ви обезбеди релаксирачки начин до опаѓање на очилата. Тие се многу погодни за активности на отворено, како што се спорт, пешачење, риболов, возење велосипед, итн., И може да бидат добро применети за вашите дневни избори. Има разумна дизајнерска структура, добра удобност, прилагодливост и многу практична. 1. Рамка од дрво. Леќи за градиент. Не поларизирани. Ширина на леќи : 1,2 стапки. Направено од благ силиконски материјал, има добра еластичност и е поудобно за носење. Има широк спектар на употреба и може да се примени добро на очила за читање, чаши, очила за сонце и други очила. Дизајнот е разумен, едноставен и практичен и може да ви обезбеди релаксирачки начин до опаѓање на очилата. Тие се многу погодни за активности на отворено, како што се спорт, пешачење, риболов, возење велосипед, итн., И може да бидат добро применети за вашите дневни избори. Има разумна дизајнерска структура, добра удобност, прилагодливост и многу практична. Опис што гледаш за професионален и достапен ракав за спектакл? Дали барате цврста, алатка што може да постигне повеќе задачи? Ова е многу добра покривка на ногата на очилата со одличен ефект против лизгање. Еден од вашите најдобри избори.Фајтс-боја : црна, бела.-материјал : силикон.-големина : околу 1,70х1.20х0.50см/0,67х0.47х0.20инч. Изработен од благ силиконски материјал, има добра еластичност и е е поудобно за носење.-Има широк спектар на намени и може да биде добро применет на очила за читање, очила, очила за сонце и други очила.-Дизајнот е разумен, едноставен и практичен и може да ви обезбеди релаксирачки начин до очилата од паѓање.-Тие се многу погодни за активности на отворено, како што се спорт, пешачење, риболов, возење велосипед, итн., И може да се примени добро за вашите дневни избори.-Има разумна дизајнерска структура, добра удобност, прилагодливост и многу Практично.Пакаж, вклучувајќи 20 парови x куки за нозе против лизгање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата