Јанг1мн Модни Миленичиња Резерви Одгледувачница Мачка Гнездо Мали Средни Куче Миленичиња Куче Мат 50 50 14см Беж/Лента

Јанг1мн Модни Миленичиња Резерви Одгледувачница Мачка Гнездо Мали Средни Куче Миленичиња Куче Мат 50 50 14см Беж/Лента

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Облик на производ : тркалезна, големина на производ : 50 * 50 * 14см;. Материјал на производот : кадифе + ткаенина; боја на производот : беж / лента. Постојат две линии на дното кои се меки и не пропаѓаат.Тие се двослојни, издржливи и поотпорни на гризење. Таа е погодна за вашето домашно милениче, мека и удобна, куќата може да се премести, можете да носите миленичиња кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА во дневната соба или да се сончате во дворот.Удобна и топла куќа ќе го направи вашето домашно милениче да живее среќен живот. Елегантната форма и боја на производот го прават едноставен и убав, што го олеснува усогласувањето со вашиот домашен декор. Облик на производ : тркалезна, големина на производ : 50 * 50 * 14см;. Материјал на производот : кадифе + ткаенина; боја на производот : беж / лента. Постојат две линии на дното кои се меки и не пропаѓаат.Тие се двослојни, издржливи и поотпорни на гризење. Таа е погодна за вашето домашно милениче, мека и удобна, куќата може да се премести, можете да носите миленичиња кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА во дневната соба или да се сончате во дворот.Удобна и топла куќа ќе го направи вашето домашно милениче да живее среќен живот. Елегантната форма и боја на производот го прават едноставен и убав, што го олеснува усогласувањето со вашиот домашен декор. Облик на производ : тркалезна, големина На Производ : 50 * 50 * 14см;Материјал На Производот : кадифе + ткаенина;Боја На Производ : беж / стриптиз сервис за клиентсреќни сме што добиваме е-пошта по е-пошта во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.Ако производот е оштетен или незадоволителен, можеме повторно да го испратиме или да го вратиме.Ако имате било какви прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ми е-пошта.Дозволете ни да користиме пријателска комуникација за совршено решавање на проблемитезадоволството на клиентите е важно за нас - ако имате какви било прашања или коментари, со нетрпение го очекуваме вашиот одговор.Ви посакувам среќен шопинг во нашата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата