Angoily 4 парчиња wallид монтиран држач за вшмукување чаши куки лавакабезас пара туш организатор полица Шампон диспензерот држач за шишиња за бања сапун држач за сапун

Angoily 4 парчиња wallид монтиран држач за вшмукување чаши куки лавакабезас пара туш организатор полица Шампон диспензерот држач

Достапно за вашата нарачка
DEN 316.32
Залиха:

Rackидна решетка за бања : Можете да ги користите за да ги чувате сите предмети за туширање, тие се лесни за достигнување, тие ги чуваат шишињата од паѓање, одлични помагачи. Држач за шишиња со лепило за шампон : стабилна структура и тешка должност, погодна за виси шампон, гел за туширање и други шишиња. Кука за складирање на туш : ✨ широкопојасен опсег на употреба, што може да се залепи на која било потребна позиција според сопствените потреби, донесувајќи погодност за вашиот живот. Дизајнот на држач за сапуни поставени со wallидови заштедува простор и ја прави бањата уредна и чиста. Држач за шише со шампон : Чиста и уредна, кои ги чуваат шишињата со шампон и туш чисти, лесни за употреба и ви помагаат да ги чувате. Леплива решетка за шише за туширање : Лесна инсталација, нема потреба да вежбате, нема оштетување на идот. Оваа полица можете да ја користите со доверба. Пакетот вклучува 4 x wallидни шампони шишиња карактеристики -Материјал : држач за сапун за компјутер -боја : темно зелена wallидна шише заграда -големина : 11.60x8.50x7.20cm/4.56x3.34x2 држач за шише. - Направени од трајни материјали, овие лепила за сапуни се совршено дизајнирани и исто така доволно силни за да бидат практични држачи за шише. - Можете да ги користите за да ги чувате сите предмети за туширање, тие се лесни за достигнување, тие ги чуваат шишињата од паѓање, одлични помагачи за шишиња со шишиња за шишиња. - Оваа закачалка за wallидни шампони ви помага да го одржувате вашиот дом уреден. Добијте шампон и други шишиња за туширање во бањата B084 ZM7 J1 Q. - Навистина е решение за сортирање на мали предмети во бањата, што го прави складирањето на просторот попогодно снабдување со бања. - Совршено за лепење на wallsидови и врати за бања, помошниот простор е поудобен и удобен за да користите резерви за туширање wallиден шампон. сценарија, како што се бања, кујна, итн. потребите на животот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата