Анголски 4 парчиња Магнетни Магнети За Кабинети Магнети За Врати На Кабинетот Магнет На Вратата Магнетна Врата Фати Мебел Врата Блиски Материјали Кабинет Вшмукува

Анголски 4 парчиња Магнетни Магнети За Кабинети Магнети За Врати На Кабинетот Магнет На Вратата Магнетна Врата Фати Мебел Врата

Достапно за вашата нарачка
DEN 295.20
Залиха:

нерѓосувачки челик. Шкаф Гардероба Поблиску : Задебелен материјал, сопственик на силна абење, ' рѓа и способност за отпорност на пауза. Магнети Затворање Фати : Додадете дополнителна безбедност во вашиот дом, повеќе професионални и практични. Магнетни Кабинет Брави : Без брус, полиран површина и агли, не ќе му наштети на вашите раце. Магнет За фиоки : Имајте силни двојни магнети за цврсто држење на вратите или фиоките за мебел. Магнетна Врата Затка : Цврсто затворете ја вратата на кабинетот, лесно кажете збогум . Убав подарок за домаќинство за вашите пријатели, ќе им се допадне. нерѓосувачки челик. Шкаф Гардероба Поблиску : Задебелен материјал, сопственик на силна абење, ' рѓа и способност за отпорност на пауза. Магнети Затворање Фати : Додадете дополнителна безбедност во вашиот дом, повеќе професионални и практични. Магнетни Кабинет Брави : Без брус, полиран површина и агли, не ќе му наштети на вашите раце. Магнет За фиоки : Имајте силни двојни магнети за цврсто држење на вратите или фиоките за мебел. Магнетна Врата Затка : Цврсто затворете ја вратата на кабинетот, лесно кажете збогум . Убав подарок за домаќинство за вашите пријатели, ќе им се допадне. Пакет Листа 4 х Магнетни Фаќа Карактеристики-Големина : 8, 50Х2, 50Х2, 00см/3, 34Х0, 98Х0, 79инч Мебел Фати. - Боја : Сребрена Врата Фати. - Материјал : Нерѓосувачки Челик Двојно Магнетни Фати. - Вклучувајќи вкупно 4 парчиња, доволно количество за да ги задоволите вашите дневни потреби за замена користете фиока врата. - Усвојува прецизно производство на стабилни карактеристики и Затворање со голема сигурност. - Магнетни фати вратите на кабинетот и фиоки од отворање и чување на нив затворени кабинетот магнет. - Чувајте ги Вашите миленици или мали деца да не ги отвораат вратите на кабинетот Или Фиоките Магнетски Улов. - Цврсто затворете ја вратата на кабинетот, лесно кажете збогум . Убав подарок за домаќинство за вашите пријатели, ќе им се допадне магнети.Опис на стокатадата на фиоката исто така одличен подарок за домаќинство за вашите пријатели.Магнетен Улов Изработен од висококвалитетен материјал, овој сет на магнетен улов на вратата е издржлив и практичен за употреба, со лесен и компактен дизајн, многу пренослив за носење, што ве прави попогодни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата