Анголски Голема Природна Конха Морска Школка Наутичка Школка Школка Фигурини Морски Животински Украс Крајбрежна Плажа Домашен Декор За Полнила За Вазни Фонтана А

Анголски Голема Природна Конха Морска Школка Наутичка Школка Школка Фигурини Морски Животински Украс Крајбрежна Плажа Домашен

Достапно за вашата нарачка
DEN 183.84
Залиха:

ПРИРОДЕН ДЕКОР ЗА АКВАРИУМ СО КОНХА : дизајнот на изгледот на производот е едноставен и дарежлив, убав декор за вас. КОНХА САКСИЈА : Природна конха, пропустливост на воздухот, може да ги задржи воздухот, водата и хранливите материи потребни воздушни растенија. Ова е дефинитивно најдобриот дом за вашите воздушни растенија!. ПОДАРОК ЗА ОКЕАНСКИ ФИГУРИНИ : можете да го користите за украсување резервоари за риби и аквариуми, што е убаво и пријатно. ДЕКОРАТИВЕН УКРАС : не претставува штета на вашите водни животни ниту создава лошо влијание врз квалитетот на водата. ТЕНЏЕРЕ СО ВОЗДУШНИ РАСТЕНИЈА : може да обезбеди совршена саксија за вашето домаќинство или канцеларија зелени сукуленти. Опис голема Природна Конха Морска Школка Наутичка Школка Школка Фигурини Морски Животински Украс Крајбрежна Плажа Домашен Декор За Вазни Полнила Аквариум Аквариум Аквариум Тенџере Со Цвеќиња-Материјал : Големина На Конха : Околу 13 X11 X9 Cm/5, 11x4, 32 X3, 54n-Боја : Случаен Пакет Во Боја, Вклучувајќи 1 x Conch Саксија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата