Јангсм Кучиња Играчки За Џвакање Грашок Природна Гума Истекување Отпорно На Залак Интерактивни Играчки За Обука Масажер За Нега На Заби Пинк

Јангсм Кучиња Играчки За Џвакање Грашок Природна Гума Истекување Отпорно На Залак Интерактивни Играчки За Обука Масажер За Нега

Достапно за вашата нарачка
DEN 297.60
Залиха:

[Совршен квалитет и услуга по продажбата] : Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е-пошта со кликнување на копчето "Контакт Со Продавачот" на вашата сметка. Ќе се потрудиме да ви обезбедиме задоволително решение и ќе ви одговориме што е можно поскоро. [Интерактивна игра за намалување на анксиозноста] : Вашето кученце нема да стане осамено и да го џвака мебелот додека сте отсутни, и тоа ќе ја одржува вашата куќа уредна. Вашето куче ќе го сака и ќе си игра со него за да ги исчисти забите. Вашето куче ќе го сака и ќе си игра со него за да ги исчисти забите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата