Anncus 1-10PCS AML7238 QFP-216 Течен кристален чип-

Anncus 1-10PCS AML7238 QFP-216 Течен кристален чип-

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Боја : 10 парчиња. Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Погон ИЦ. Боја : 10 парчиња. Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Погон ИЦ. Спецификации на артиклите : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : Drive Icmodel Број : AML7238 QFP-216 Течен кристален чип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата