Антенамаструс-16 Инчен Завртка На Антената Е Компатибилен Со Тојота Солара

Антенамаструс-16 Инчен Завртка На Антената Е Компатибилен Со Тојота Солара

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Одговара : 2004-2008 Тојота Солара. 95% Идентични СО Ое Вистинска Фуба Антена. Дозволете ни Да Ве Спасиме $ $ во текот на вашиот локален дилер!. Големина : Должина : 16", Основна Ширина : 0,5". Одговара : 2004-2008 Тојота Солара. 95% Идентични СО Ое Вистинска Фуба Антена. Дозволете ни Да Ве Спасиме $ $ во текот на вашиот локален дилер!. Големина : Должина : 16", Основна Ширина : 0,5". Вашиот ЈАРБОЛ Скршен, Влошен, Украден или Свиткан? Тогаш ова е решението за антената за вас! Ова е Многу Квалитетен Јарбол/Камшик за Замена На Антената Во Стилот На Фуба дизајниран за Вашата Антена За Монтирање На Покривот. Овие камшик/Јарболи ја карактеризираат извртената жица што тече по јарболот за да се намали бучавата од ветерот. Нашиот Јарбол ќе биде најквалитетниот не ОЕ Јарбол што ќе го најдете Овде, Само Погледнете ги фотографиите на јарболите на сите конкуренти. Ова се лесна инсталација Со завртки Без Модификација, Сечење или Дупчење. Сите прашања или грижи за кој било од нашите производи слободно контактирајте не преку телефон или е-пошта со кликнување На страницата Антенамастсрус за нас овде.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата