АНТЕП 1 Парче Цветно Проѕирно Стакло Фиока Кабинет Гардероба Кристална Рачка Кујнски Ормар Шкаф куангжанванг

АНТЕП 1 Парче Цветно Проѕирно Стакло Фиока Кабинет Гардероба Кристална Рачка Кујнски Ормар Шкаф куангжанванг

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Антепит совршено ја надополнува традиционалната и модерна внатрешна средина на домот.* Материјал : акрилик кристал фиока рачка.* Боја : транспарентна* Големина : како што е прикажано * Користете го овој комплет керамички копчиња за да додадете чувство на декорација во фиоките за облекување, ормарите, вратите итн.!* Сите наши производи се рачно изработени, едно по едно, користејќи природни производи. Затоа, ако не е невозможно, тешко е да се произведуваат истите предмети.* Овие се апсолутно симпатични и одличен начин за реновирање на постојниот мебел.Вклучен пакет : * рачка за кристална фиока 1x* завртка 1x.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата