Антички Зачукуван Од Шреве Стерлинг Сребрена Вечера Вилушка Со Применета Моно С8

Антички Зачукуван Од Шреве Стерлинг Сребрена Вечера Вилушка Со Применета Моно С8

Достапно за вашата нарачка
DEN 2064.00
Залиха:

Создателот : Шреве. Состав : Стерлинг Сребро. Бренд : Шреве. Шема : Антички Зачукуван. Тип : Вилушка. Антички Зачукуван Од сребрена Вилушка за Вечера шревестерлинг 8" Во Дезенот Антички Зачукуван Од Шреве. Има применет монограм " С " (види фотографии) и е во одлична состојба.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата