Aoyoho 200pcs MixColor Scrolls Paper Love Mession Capsules Capsules Tiny Scroll Wishing Paper Roll за роденденска годишнина

Aoyoho 200pcs MixColor Scrolls Paper Love Mession Capsules Capsules Tiny Scroll Wishing Paper Roll за роденденска годишнина

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.84
Залиха:

Mix Color Scrolls Paper Love Message Capsules Tiny Scroll Wishing Roll Paper Roll. Боја : Измешајте боја. Големина на хартија : 6*2.6cm/2.36*1.02 Inch. Се состои од мини обоена хартија со златен метален прстен. Пакет, вклучувајќи : 200 x Mix Color Scrolls Paper Paper Tiny Scroll Wishing Pape. Mix Color Scrolls Paper Love Message Capsules Tiny Scroll Wishing Roll Paper Roll. Боја : Измешајте боја. Големина на хартија : 6*2.6cm/2.36*1.02 Inch. Се состои од мини обоена хартија со златен метален прстен. Пакет, вклучувајќи : 200 x Mix Color Scrolls Paper Paper Tiny Scroll Wishing Pape. Хартијата за движење е многу погодно за употреба, можете да ја превртите хартијата откако ќе ја напишете пораката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата