Јапонски порцелан од розово-мизутама ikiики од 5 чаши за добро

Јапонски порцелан од розово-мизутама ikiики од 5 чаши за добро

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Порцелан. Сет од 5 чаши за доброто. Големината е W2.2x2.2, H2.7inches. Сај е традиционалното оризово вино на Јапонија. Доаѓа во неколку различни сорти и за прв пат беше направен пред најмалку 2.000 години. Совршен за сервирање на вашиот важен гостин. Не : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : печка. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Јас го испраќам производот кој е помалку од 99 долари во SAL или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена), а повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). * Увозните давачки, даноците и давачките не се вклучени во цената на артикалот или трошоците за испорака. Овие трошоци се одговорност на купувачот. * Ве молиме, проверете со царинската канцеларија на вашата земја за да утврдите кои дополнителни трошоци ќе бидат пред наддавање/купување. * Овие трошоци нормално се собираат од компанијата за испорака на товар (испорака) или кога ќе ја одберете предметот - не ги мешајте за дополнителни трошоци за испорака. Порцелан. Сет од 5 чаши за доброто. Големината е W2.2x2.2, H2.7inches. Сај е традиционалното оризово вино на Јапонија. Доаѓа во неколку различни сорти и за прв пат беше направен пред најмалку 2.000 години. Совршен за сервирање на вашиот важен гостин. Не : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : печка. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Јас го испраќам производот кој е помалку од 99 долари во SAL или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена), а повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). * Увозните давачки, даноците и давачките не се вклучени во цената на артикалот или трошоците за испорака. Овие трошоци се одговорност на купувачот. * Ве молиме, проверете со царинската канцеларија на вашата земја за да утврдите кои дополнителни трошоци ќе бидат пред наддавање/купување. * Овие трошоци нормално се собираат од компанијата за испорака на товар (испорака) или кога ќе ја одберете предметот - не ги мешајте за дополнителни трошоци за испорака. Сет од 5 чаши за доброто. Големината е W2.2x2.2, H2.7inches. Сај е традиционалното оризово вино на Јапонија. Доаѓа во неколку различни сорти и за прв пат беше направен пред најмалку 2.000 години. Совршен за сервирање на вашиот важен гостин.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата