APPLE USB-C VGA Мултипорт Адаптер

APPLE USB-C VGA Мултипорт Адаптер

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

АДАПТЕРОТ USB-C VGA Multiport ви овозможува да ги поврзете USB-C или thunderbolt 3 (USB-C)–овозможено Mac И i Pad Pro На VGA дисплеј, истовремено поврзувајќи стандарден USB уред и USB-C кабел за полнење. АДАПТЕРОТ USB-C VGA Multiport ви овозможува да го отсликате вашиот Mac или i Pad Pro дисплеј на ВАШИОТ VGA-ОВОЗМОЖЕН ТЕЛЕВИЗОР или дисплеј до 1080 P HD. Исто така, прикажува видео содржини како филмови и снимено видео. Едноставно поврзете го адаптерот СО USB-C или thunderbolt 3 (USB-C) порта На Вашиот Mac Или i Pad, а потоа со ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР или проектор преку VGA кабел (продаден одделно). Користете ја стандардната USB порта за поврзување уреди како што се вашиот флеш-уред или камера или USB-кабел за синхронизација и полнење на вашиот i Phone, i Pad или i Pod. Можете исто така да поврзете кабел за полнење СО USB-C портата за полнење На Вашиот Mac Или i Pad Pro. Потребен е VGA кабел (продаден одделно) за поврзување со ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР или проектор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата