Јара-Оркестарот + Надградени+ Кревет Контрола На Допир Маса Светилка Ноќна Ламба СО USB A+C Полнење Пристаништа &засилувач; AC Излез 3-Начин Затемнети Биро Светилка Со Т?

Јара-Оркестарот + Надградени+ Кревет Контрола На Допир Маса Светилка Ноќна Ламба СО USB A+C Полнење Пристаништа &засилувач;

Достапно за вашата нарачка
DEN 559.84
Залиха:

Ја ОСВЕТЛУВА ВАШИОТ ПРОСТОР-неговиот минималистички дизајн го прави совршена светилка за биро за вашата домашна канцеларија или светилка за спална соба за да го подобри вашиот декор. Без разлика дали работите доцна на вашето биро или читате книга во кревет, оваа работна ламба ќе ви даде топла и удобна атмосфера. Qursatile HOME decor que - елегантниот и минималистички дизајн НА оваа led контролна столна ламба го прави совршен како спална соба или работна ламба за секоја просторија во вашиот дом. Со едноставен допир, можете без напор да ја вклучите или исклучите ламбата покрај креветот, што ќе го олесни наоѓањето на вашиот пат во темнина. Нема повеќе гужва околу за прекинувачи или синџири!. Qlage & STRAMMINE со ЛЕСНОТИЈА q-светилката за контрола на допир има вградени USB a И USB C (5 V/2.1 A) порти и штекер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (120 V) што ви овозможува практично да ги полните вашите мобилни телефони, поттикнувања, слушалки, дифузери, звучници и друга електроника. Без разлика дали светлото е вклучено или исклучено, можете да ја одржувате вашата маса организирана и без неред со ова решение. Qlousture flumble DIMMABLE TOUCH constrol-светилката за ноќна маса со затемнување нуди опции за осветленост на 3 нивоа (Ниско, Средно, Високо). Едноставно допрете на кое било место од металната основа за да го прилагодите осветлувањето за да ги задоволите вашите различни потреби. Ноќна светлина за постојан сон или нега. Акцентно осветлување за топло расположение. Соодветна висока удобна осветленост за учење или работа. Супер корисна за ракување. - Сертифициран СО ETL, CE, И FCC, USB Светилка За Маса Yarra-Decor доаѓа со 90-Дневна Гаранција За Враќање На Парите и 24-Месечна Гаранција. Ако имате какви било проблеми со вашата столна ламба, нашиот пријателски тим за услуги на клиентите е секогаш тука да ви помогне.?. Вклучена сијалица. УСБ А и УСБ Ц Порти За Полнење и 1 Излез НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Нашата столна ламба доаѓа СО USB Приклучоци ЗА Полнење A+C И Излез за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за да можете лесно да наполните три од вашите електронски уреди истовремено, оставајќи ги вашите ѕидни приклучоци отворени за други работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата