Јардве 2 парчиња Божиќно порибување кука метал украс куки wallидни облеки решетки за порибување на дрвја, гранка, кука, камин држач за порибување, боцки кука Божиќно п

Јардве 2 парчиња Божиќно порибување кука метал украс куки wallидни облеки решетки за порибување на дрвја, гранка, кука, камин

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Хангер за Божиќни чорапи- Тие се погодни за висечки чорапи, венци и огнено осветлување. Куки за порибување на метални празници- сопственик на божиќно порибување- сопственост на способност за абење и отпорност, многу. Божиќна закачалка за порибување- изработена со уникатно расположи за одмор, создавајќи убави спомени за богатство за наредните години. КОГА виси кука- уникатен изглед, убав и практичен, одличен за Божиќна забава. Куки за порибување- божиќни држачи за порибување метални куки за мантили : направени со уникатно распоредување на празници, создавајќи убави спомени за богатство за наредните години. Список на пакети 2 x Карактеристики на куки -големина : околу 16.00x10.50x1.60cm/6.29x4.13x0 Метална закачалка за порибување. -Материјална : Хангар од камин од не'рѓосувачки челик -Бојник : Златна метална кука -решетката за кука за чорапи има исклучителен дизајн со низок клуч и нема да се меша со други Божиќни украси на манжелистата Божиќно дрво. - Изработено од не'рѓосувачки челик, многу издржлив и сигурен за период на божиќни држачи за порибување. - Едноставно и практично, не може да биде не само за виси Божиќни чорапи, туку и за висечки чанти, клучеви метални куки за порибување на празници. - Дефинитивно има одличен носител на порибување за секое семејство да создаде неверојатна Божиќна забава! Божиќна светлина закачалка - мазна површина без закопчувања, нема да му наштети на вашите деликатни држачи за порибување на кожата. you.garlands куки Тоа ќе ја зголеми фестивалската атмосфера.xmas Cops Hanger Овој производ е кука за мантили, изработена од материјал од не'рѓосувачки челик и издржлив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата