Јардве Риба И Ракчиња Скривалиште Куќа Аквариум Скривалиште Аквариум Резервоар За Риби Моделирање На Додатоци Рок Керамика

Јардве Риба И Ракчиња Скривалиште Куќа Аквариум Скривалиште Аквариум Резервоар За Риби Моделирање На Додатоци Рок Керамика

Достапно за вашата нарачка
DEN 384.48
Залиха:

РИБЕН РЕЗЕРВОАР УРЕДУВАЊЕ ДЕКОР Фината изработка и прекрасниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. АКВАРИУМ СКРИВАЛИШТЕ карпа Пренослив и лесен по тежина, лесен и удобен за носење и земање. АКВАРИУМ КЕРАМИЧКИ ЗАМОК тоа е многу погодно за аквариум, езерце и аквариум декоративна употреба. РИБА РЕЗЕРВОАРОТ ЛАЖНИ КУЌА погодно е да се стави во засолништето на риби и ракчиња во аквариум.​. РАКЧИЊА КРИЕ пештера уши, парична казна изработка, суштински уредување декор за аквариум. Список на пакети 1 х Карактеристики на декор на ајкула-Големина : Околу 14, 50Х13, 50Х10, 50см/5, 70Х5, 31Х4, 13инч Аквариумско Засолниште За Риби. - Боја : како што е прикажано Керамички мини пештера. - Материјал : Керамички Аквариум Ајкула Главата Декор. - Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење на десктоп декор. - Направете вашиот аквариум да изгледа живописно, додавајќи природна и жива атмосфера рептичип. - Реална, фина изработка, суштински декор за уредување за Декорација на Аквариум за Аквариум со аквариум. - Тоа ќе помогне да се донесе поинакво чувство и сцена На Вашиот резервоар за риби Декор Резервоар За Риби Декор Снабдување. - Лесен и компактен, тоа нема да влијае на слободното движење на другите риби во Вашиот Аквариум за аквариум.Опис на стоки вештачки пара дали сакате да го декорирате вашиот аквариум? Ако е така, нашиот украс во форма на ајкула е внимателно подготвен за вас.Декорација На аквариум Нема потреба да ја храните или менувате водата, што може да ви заштеди многу време и труд.Декорација за Уредување аквариум убав декор за аквариум за да изберете.Риба Резервоарот Скривалиште Пештера изработен е од врвен керамички материјал за издржлив за употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата