АРИАТ МАНСКИ РАБОТНИК ЗА Круг на БЕЗБЕДНИК

АРИАТ МАНСКИ РАБОТНИК ЗА Круг на БЕЗБЕДНИК

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

100% кожа. Увезени. Затворање на тока. Само миење на рацете. Западниот инспириран појас со врежана шема и зашивање на контраст. Сложена шема на тока и тркалезна кончо. Овој појас на Аријат од страна на M и F Western производи има дизајн на печат на кошарка. Сребрените конч се поставени рамномерно низ ременот. Достапно во големини 32-46.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата