Армали брендови 00008 Голем Propplus тешка алатка за школки, жолт

Армали брендови 00008 Голем Propplus тешка алатка за школки, жолт

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.84
Залиха:

Про плус тешки сунѓер. Должината на пакетот на производот е 19,81 см. Ширината на пакетот на производот е 13,46 см. Висината на пакетот на производот е 8,38 см. Про плус тешки сунѓер. Должината на пакетот на производот е 19,81 см. Ширината на пакетот на производот е 13,46 см. Висината на пакетот на производот е 8,38 см. Про плус тешки сунѓер. Обезбедува голема ефикасност на апсорбирање и чистење, многу слична на природните сунѓери. За да го одржите вашиот сунѓер Estracell HD, измијте го темелно во топла вода пред и по секоја употреба. Користете за миење на wallидови и хартија, автомобили, чамци, подови, дрво и прозорци. Големина : 7-3/8 "x 5" x 3-3/8 ".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата