ArmyCrew Flexfit Silver Diamond извезена 5 панел Flatbill Snapback Mesh Cap

ArmyCrew Flexfit Silver Diamond извезена 5 панел Flatbill Snapback Mesh Cap

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.84
Залиха:

47% памук, 28% најлон, 25% полиестер. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Одличен квалитет на капа. Структурирано капаче од 5 панели. Вез со висок квалитет. Прилагодливо затворање на пластика. Една големина најмногу одговара. Army Crewize Silver Silver Diamond извезена 5 панел Flatbill Snapback Mesh Cap. Направено од 47% памук, 25% полиестер и 28% најлон. Преголем квалитет на големите XXL оригинално капаче Flex Fit за оние со големи големини на главата. Висок профил. Структурирана капа. Опремена со внатрешна капа. Вез со висок квалитет. Опремена со прилагодливо затворање на пластика. Две големини на располагање : Редовни и преголеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата