ArmyCrew XXL Преголема пена Каминувач за камиони со стапка на капаче од пена

ArmyCrew XXL Преголема пена Каминувач за камиони со стапка на капаче од пена

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

60% памук, 40% полиестер. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Увезено : Препорачано миење на рацете. 5 панели, структурирана круна, преден панел од пена. Цврста и рамна сметка, иста боја под Бил, Круна : 3 3/4 ". Совпаѓање на пластично затворање на Snapback. Една големина одговара на повеќето големи димензии на главата, што одговара на XXL. Army Crew XXL Преголема пена Камион Меш Рамбил Снепбек капа. 60% памук, 40% полиестер. Увезено : Препорачано миење на рацете. 5 панели, структурирана круна, предна панел од пена. Цврста и рамна сметка, иста боја под Бил, круна : 3 3/4 “. Појавување на пластично затворање на Snapback. Една големина одговара на повеќето големи димензии на главата, одговара на XXL.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата