АСИК Машки Чести Патеки За Трчање Чевли

АСИК Машки Чести Патеки За Трчање Чевли

Достапно за вашата нарачка
DEN 559.20
Залиха:

Увезени. Гумен ѓон. Синтетичка Кожа И Мрежест Горен Дел : Лесен, удобен и дише, подобрувајќи ги перформансите и вклопувањето. Засилено Капаче На Прстите : . Патека Специфичен Надворешен Ѓон : Обратните навртки обезбедуваат влечење по угорнина и спуст на сите видови терени. Патека Специфични Надворешен Ѓон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата