Atarknoa Телефонски Кабел, VOIP Телефон Жица, Мобилен Телефон Крива, 4p4c RJ9 Приклучоци Стандардна линија, Црна, 3,5 m/11,5 FT

Atarknoa Телефонски Кабел, VOIP Телефон Жица, Мобилен Телефон Крива, 4p4c RJ9 Приклучоци Стандардна линија, Црна, 3,5 m/11,5

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.84
Залиха:

Компатибилен : два rj9 стандардни приклучоци, 4p4c стандардни приклучоци, Компатибилен Со Обичен телефон и Vo IP телефон. Добар материјал : Приклучоци обложени со подебело злато отколку обично на пазарот. Значи, натактот е подобар, сигналот не се прекинува при тресење. Добра функција : бакарна жица јадро,пвц еколошки материјали.Пренос на сигнал со голема брзина,мало слабеење, отпорен на абење. Спречување на ликвидација : Дизајниран И произведен од професионалец. Посебен процес на производство е усвоен за да се спречи ликвидација на жица. Професионален : Професионален дизајн, двата краја се различни по должина,погодни за поврзување на кабелот на слушалката и избегнуваат пречки. број на единици : 1.0. Компатибилен : два rj9 стандардни приклучоци, 4p4c стандардни приклучоци, Компатибилен Со Обичен телефон и Vo IP телефон. Добар материјал : Приклучоци обложени со подебело злато отколку обично на пазарот. Значи, натактот е подобар, сигналот не се прекинува при тресење. Добра функција : бакарна жица јадро,пвц еколошки материјали.Пренос на сигнал со голема брзина,мало слабеење, отпорен на абење. Спречување на ликвидација : Дизајниран И произведен од професионалец. Посебен процес на производство е усвоен за да се спречи ликвидација на жица. Професионален : Професионален дизајн, двата краја се различни по должина,погодни за поврзување на кабелот на слушалката и избегнуваат пречки. број на единици : 1.0. Телефонскиот Кабел е дизајниран и произведен од професионални добавувачи на Воип бренд. Компатибилен е со сите телефони, како Што се Cisco, AVAYA, AT&T, Yealink, Grandstream, NEC, Fanvil, Polycom итн. Два rj9 стандардни приклучоци, 4p4c стандардни приклучоци, се користи помеѓу телефонска и телефонска рачка. Жица јадро Бакар, жица тело : пвц еколошки материјали, меко тело. Пренос на сигнал со голема брзина, јасна непречена комуникација, долг работен век, отпорен на абење и издржлив. Спецификации : 4p4c RJ9 компатибилни телефонски конектори со подебели Позлатени Иглички. Материјал : пвц еколошки материјали и бакарно јадро. Бои : Црна. должини : 11,5 СТАПКИ/3,5 метри Пакување : 1 парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата