Атенуатор на антена Нипон 4K8K компатибилен за 10dB струја што минува FAT10PE-SP

Атенуатор на антена Нипон 4K8K компатибилен за 10dB струја што минува FAT10PE-SP

Достапно за вашата нарачка
DEN 356.00
Залиха:

Употреби : Користете за да ги намалите ТВ -радио брановите (слабеење од 10 d B). [Карактеристики] Хексагонален тип на фитинг за лесна инсталација. Спецификации : Намалува рамен 10 - 3224 MHz опсег. Спецификации : Max DC 15 V, 08 A, AC 30 V, 1 A. [Спецификации] Износ на слабеење : 10d B Влез и излез : F-Type. Се користи за да се намали ТВ -сигналот (слабеење од 10d B).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата