Атфоликс пластично стакло заштитен филм компатибилен со Dell Latitude 7212 солиден екстремен заштитник на стакло, 9H хибриден стаклен стаклен екран заштитник на пластика

Атфоликс пластично стакло заштитен филм компатибилен со Dell Latitude 7212 солиден екстремен заштитник на стакло, 9H хибриден

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

FX-хибридно-стакло пластично стакло заштитен филм од Atfolix, ултра тенок и супер тврд, компатибилен со Dell Latitude 7212 солиден екстремитет FX-хибридно-стакло заштитник целосно го редефинира предметот на заштитата на екранот благодарение на уникатниот материјал состав : Развој на овој Екстремно тврда (цврстина на молив) и отпорно стакло / пластичен материјал овозможува да се произведат особено заштитници на тенок екран. Лесно за инсталирање : Лесно склопување на пластичниот стакло заштитен филм - исчистете го дисплејот, усогласете ја фолијата и завршете. Единствениот состав на стакло / пластичен материјал на пластичното стакло заштитен филм обезбедува најголема пропустливост на светлината и обложување на олеофобична анти-прсти. Значи, вашиот екран на допир реагира на вашиот влез како целосно незаштитен дисплеј.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата