Атлас Н Скала 40 ' Кутија Среќен Денот На Благодарноста / ПРЛХ #1621

Атлас Н Скала 40 ' Кутија Среќен Денот На Благодарноста / ПРЛХ 1621

Достапно за вашата нарачка
DEN 1148.80
Залиха:

103890. # 1621 N Скала Карактеристики : шарени празник тематските сликарство И букви Акумулираат(в) спојки Ролери Или триење-лого камиони каде што е соодветно Акумулираат (в) спојки се направени под лиценца Од Точни, Инк ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-МАЛИ ДЕЛОВИ! НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ДЕЦА ПОД 3 ГОДИНИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата