Атлас Шоа - Терма -фит 10 -мерач изолирани лесни нараквици со природна гума латекс -обвивка - сива, мала, 24 -пар - 451

Атлас Шоа - Терма -фит 10 -мерач изолирани лесни нараквици со природна гума латекс -обвивка - сива, мала, 24 -пар - 451

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Повлечете го затворањето. Природна гума -обложена - ја штити раката од абразија, сечење и прободување и кинење. Беспрекорен термички лагер со памук - дизајниран да изолира раце во ладни временски услови. Препорачани индустрии - механичка, логистика, јавни комунални услуги, стакло и застаклување, автомобилски, земјоделство, транспорт, уредување, градежништво. Груба завршница - груб текстурен зафат дозволува лизгавите предмети да се зафатат цврсто. Ергономски дизајн - Одличен влажен и сув зафат за сите временски ситуации. Обичај дизајниран да ве задржи топло кога не можат слични нараквици за работа, Showa Atlas 451 има изолирана лесна лагер со 10 мерачи и природна обвивка за гума, не дозволувајќи да се лизне заштитата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата