Атлетски чорапи на глуждот Коован, кои работат со перничето за дишење, со дишења со ниско ниво на табулатори - 6 пакувања

Атлетски чорапи на глуждот Коован, кои работат со перничето за дишење, со дишења со ниско ниво на табулатори - 6 пакувања

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Полиестер. Увезени. Материјал за миење. Материјал со висок квалитет : Чорапите за глуждови за мажи се изработени од полиестер, не е лесно да се деформира или пилинг, издржливост, дебелина, удобност и измазнување. Костума за нас машка чорап со големина 10-13/Големина на чевли 6-12. Атлетски чорапи за дишење : Овие чорапи за мажи се изработени од полиестер за да помогнат брзо да се апсорбира влагата и да се ослободи пот, а заоблената вентилација на мрежи ослободува топлина за да ги задржи нозете суви во текот на денот. Нашите атлетски чорапи на глуждот имаат голема еластичност и закрепнување. Чорапи без лизгање на спојки : Нашите чорапи со ниско сечење на атлетските ознаки имаат соодветна компресија на лакот за да ве заштитат додека шетате, џогирате и трчате и додадете стабилност за совршено вклопување. Еластичните манжетни јазичиња се заклучуваат во петицата и ги чуваат нашите чорапи за глуждот отпорни на лизгање. Задебелни амортизирани чорапи на глуждот : Нашите атлетски чорапи за мажи имаат максимална положба на амортизирање, да ја намалат болката во нозете во спортот или дневните активности. Засилување во пета и пети обезбедуваат издржливост во области со висок стрес за да го заштитите стапалото. Најдобра услуга за клиенти на Коован : Нарачајте сега и пронајдете ги различните на нозе. Постојат сиви, бели и балк чорапи за глуждот за мажи. Beе бидете 100% задоволни од нашите чорапи за мажи! Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро додека не се задоволите. Полиестер. Увезени. Материјал за миење. Материјал со висок квалитет : Чорапите за глуждови за мажи се изработени од полиестер, не е лесно да се деформира или пилинг, издржливост, дебелина, удобност и измазнување. Костума за нас машка чорап со големина 10-13/Големина на чевли 6-12. Атлетски чорапи за дишење : Овие чорапи за мажи се изработени од полиестер за да помогнат брзо да се апсорбира влагата и да се ослободи пот, а заоблената вентилација на мрежи ослободува топлина за да ги задржи нозете суви во текот на денот. Нашите атлетски чорапи на глуждот имаат голема еластичност и закрепнување. Чорапи без лизгање на спојки : Нашите чорапи со ниско сечење на атлетските ознаки имаат соодветна компресија на лакот за да ве заштитат додека шетате, џогирате и трчате и додадете стабилност за совршено вклопување. Еластичните манжетни јазичиња се заклучуваат во петицата и ги чуваат нашите чорапи за глуждот отпорни на лизгање. Задебелни амортизирани чорапи на глуждот : Нашите атлетски чорапи за мажи имаат максимална положба на амортизирање, да ја намалат болката во нозете во спортот или дневните активности. Засилување во пета и пети обезбедуваат издржливост во области со висок стрес за да го заштитите стапалото. Најдобра услуга за клиенти на Коован : Нарачајте сега и пронајдете ги различните на нозе. Постојат сиви, бели и балк чорапи за глуждот за мажи. Beе бидете 100% задоволни од нашите чорапи за мажи! Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро додека не се задоволите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата