АТП-104 нов екран на допир на допир стакло

АТП-104 нов екран на допир на допир стакло

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Дел бр : АТП-104. Стакло допир. Состојба : Ново. Дел бр : АТП-104. Стакло допир. Состојба : Ново. АТП-104 Нов допир стакло на допир Скина Стоката ќе биде строго тестирана пред пратката. Кога ја примивте предметот, ако производот не работи или оштетува, ние ќе ви го преиспитаме новиот. Кога ќе го вратите производот, ве молиме чувајте ја предметот во иста состојба што ви ја понудивме. Купувачот е одговорен за превозот за враќање. Што правиме : како водечки дистрибутер на течен кристал во Кина, ние долгорочно и одржуваме цврсто стипендија со главните производители на ЛЦД во светот. Нашата компанија се здоби со богато искуство во тимовите за продажба и услуги по продажбата. И тука ги имаме деловите, машината за обликување на инјектирање, сеопфатниот LCD екран на допир. Ние главно продаваме индустриски ЛЦД панели 5,7 ", 5,8", 6,5 ", 7", 7,2 ", 7,4", 7,7 ", 8", 8.4 ", 8,8", 9,4 "10.4", 12.1 ", 15", 17 "tft LCD панел во боја и stn.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата