Авантурите На Тинтин: Играта-Xbox 360

Авантурите На Тинтин: Играта-Xbox 360

Достапно за вашата нарачка
DEN 193.44
Залиха:

Сите Права Се Задржани. Играјте Соло Или Со Пријателите за Бескрајна Забава Играјте соло и доживејте ги главните моменти од филмот преку разновидна игра, од платформирање до борба со меч до летање со авион. Клучните Карактеристики На Играта Ја Доживуваат Авантурата и Егзотичните Средини Од Филмската Претстава Преполна Со Акција Како Тинтин, Сноу, Капетан Хадок или три други ликови што може да се отклучат, секој со своја личност и вештини. Огромна Игра Разновидност Нудејќи Нешто За Секого Пилотирајте авион низ бура што татне, возете страничен автомобил во пустински кањони, пливајте низ подводни пештери, меч-борете се со витез од 17 век и решавајте загатки на патеката на неверојатно богатство и многу повеќе! Плус, играјте во сегашноста и минатото додека откривате разни индиции од Предците На Капетанот Хадок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата